راهنما

عضویت
خریداران و فروشندگان عکس و طرح های گرافیکی براحتی می توانند از طریق لینک عضویت در سایت عضو شوند هر شخص می تواند با عنوان فروشنده و یا  خریدار در استوک فوتو عضو شود . نام کاربری می تواند شامل حروف انگلیسی و یا اعداد شود . هر کاربر باید تمامی مشخصات رو بدقت و صحیح وارد نماید . فروشندگان باید حتما دارای مشخصات کامل و آدرس و تلفن برای مواقع ضروری باشند .

خریداران
خریداران می توانند با استفاده از بخش شارژ حساب کاربری حساب خود را شارژ نمایند . زمان استفاده از شارژ محدودیت نداشته اما پس از خرید هر کاربر 15 روز فرصت دارد تا فایل مورد نظر خود را دانلود نماید . پس از 15 روز فایل مورد نظر از حساب کاربر حذف خواهد شد . هر کاربر می تواند فایل خود را تا 4 بار طی مدت 15 روز دانلود نماید .
خریداران خارج از ایران می توانند از طریق Paypal  اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنند . شارژ از این طریق به نسبت زیر خواهد بود : 

 

 


فروشندگان
فروش در سایت استوک فوتو به 2 صورت می باشد .

فروش عمومی و به تعداد نامحدود هر عکس یا طرح : در این روش به ازای هر دانلود 70% مبلغ هر عکس به حساب فروشنده در سایت  واریز خواهد شد بطور مثال در صورت هر بار فروش  یک سورس گرافیکی مبلغ7000  تومان برای صاحب اثر منظور میگردد.


فروش لیسانس و یا امتیاز هر عکس یا طرح : در این روش کلیه امتیاز عکس یا طرح به خریدار منتقل می گردد و عکس مورد نظر از سایت حذف خواهد شد . برای مثال برای یک تصویر با کیفیت با حق امتیاز 50000 تومان مبلغ 35000تومان  به حساب کاربر واریز می گردد .


StockPhoto.ir

Professional Buy & Sell Market for photographers and graphic artists.